Teie, kes te kõik siin käite lugemas…

… tahtsin teile aitäh öelda! Sest blogil sai täis 100 000 külastust. Alates 2010. aasta talvest, mil blogi hakkasin pidama, on seda ikka väga palju. Tundub lausa uskumatu : )

See blogi pidamine on üks naljakas asi… kirjutan või postitan pilte siia ikkagi ju eelkõige endale. Et aidata endal mäletada, et aidata lahti seletada või ära märkida mingeid hetki. Aga siis hakkavad mõtted ja teod veerema. Üks lugeja-andur tiksub vaikselt edasi, tekivad mõned kommentaarid või saabunud e-mailid ja ma saan aru, et see läheb korda. Ma ei tea kellele kõigile täpselt, aga kui viimati astuti mu juurde ühe Euroopa suurlinna Eesti kogukonna üritusel “et kas sina käisid kunagi oma talust ettekannet pidamas ja pead seda blogi?”, siis võtab muigama küll. Vist eelkõige see, kui väike on Eesti ja kuidas kõik sarnaste huvidega inimesed varem või hiljem kokku juhtuvad….

Mul on endal suhteliselt vähe blogisid, mida järjekindlalt läbi aastate olen lugema jäänud, mistõttu olgugi et ma neid inimesi ei pruugi isiklikult tundagi, tekib teatav tundmine. Ja ootus, et kuidas ja mismoodi ja mida ja millal sealt jälle lugeda võiks saada. Ja mul on nende inimestega justkui mingi side, ma olen tänulik et saan nende tegemistest osa. Seetõttu, Sarapiku blogi ei ole kindlasti see, mis liigse aktuaalsuse või regulaarsusega hiilgaks, kuid kui keegigi on võtnud selle blogi endale nii palju südamelähedaseks, et vaevub siia tagasi tulema, siis see teeb mulle siirast headmeelt.

Loodan, et mitte ainult blogi huvi-faktori üleval hoidmise pärast, vaid talu taastamise tegelike eesmärkide poole püüdlemise tõttu saan peagi siia jälle meie vaiksetest sammudest ja tegemistest postitada.

Kniks ja kraaps!

DSC_1955Bussiga meie õuele päris ikka veel ei saa, aga kui päris aus olla, siis see bussipeatus ei olegi Sarapikust just niiväga kaugel!

Advertisements
2 comments
  1. M said:

    Meie õuele saab sealt bussipeatusest küll jalutada 🙂

    • Siis peame küll praktiliselt naabrid olema! : )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: