Õnne jälil…

Hiinlastel olevat vanasõna mille mõte käis umbes nii, et kui tahad elus olla õnnelik ühe päeva, siis abiellu, kui tahad olla õnnelik kogu elu, raja oma aed.

Ma olen see aasta panustanud kõvasti elukestvasse õnne ja ei saa salata, et see töötab. Õunapuu all, seal keset aeda, kust ühele poole paistab eesõu rehemajaga ning teisele poole tagaaed peenramaaga, on minu “lemmik koht” – nagu ütleb mu poeg, kui näeb mind jälle seal suurte õunapuu okste all tabureti pea istumas.

Ja siis kui mina istun seal tabureti peal, ronib tema sinna kõrvale redeli otsa istuma ja ütleb: “Ma olen nüüd taevas”. Selline taevalik elu meil siis : )

2013_DSC_6208

Advertisements
3 comments
  1. Kristi said:

    Oh! Väga ilus tulemus on sellele igavesse õnne panustamisel.

  2. Aitäh. See kõik on muidugi ju alles poolel teel ja osa pikemast protsessist. Ja ikka kogu aeg “pooleli”, aga siiski teeb suurt rõõmu kasvõi ühe “pusletüki” paika saamine.

  3. Kristi said:

    Tarbeaed on igatahes väga väärt pusletükk. Soojendab silma ja südant ja täidab kõhtu ka ja nii tore, et seda soojust fotode kaudu silma ja südame jaoks siiapoole ka jagub, kõhutäidet tuleb minna oma tootsipeenrast otsima.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: