Sarapikul blogimisest

Ma olen juba jaanipäevast alates puhkusel ja puhkan veel juuli lõpuni, mistõttu veedan mõistagi suurema osa ajast siin Sarapikul. Mõtteid ja pilte, mida blogida sooviks, muudkui koguneb, aga piinlik isegi tunnistada, et meie e-riigis jääb nende teostamine tehniliste probleemide taha. Mul on EMT netipulk ja piisavalt nutikas telefon, kuid kumbki ei suuda siin normaalselt funktsioneerida. Peale selle, et 80% kõnedest jutustamise ajal ära katkevad ning tuleb levi leides tardunult ühes kohas seista, et äkki siis ei katke… ei ühenda netipulk toas üldse netti äragi. Nii saab arvutit äärmise häda korral kasutada ainult õues.

Eile õhtul, kui lapsed juba pärast üheksat ära kukkusid ja magama jäid, proovisin siis uuesti. Tegin endale isegi lamamistooli patjadest ja pleedist mõnusa pesa aida trepile, aga enne jõudis südaöö kätte, kui mina oma netiga kuhugigi jõudsin. Ja kui ma siis mõtlesin, et tahaks mõne pildi postitustele ju lisada, siis … Ühesõnaga, ma olen nõus oma 12 lojaalset aastat EMT kliendina hoobilt põõsasse viskama kui teaks, et mõnel konkurendil siin normaalne levi ja netiühendus oleks.

Nii ma siis muudkui pikendan seda nimekirja, millest kõik postitused võiksid tekkida, aga teostamine võtab aega… Aga kui blogimine välja arvata, siis ega ma muidu sellest netist puudust siin tunnegi.

Advertisements
2 comments
    • Me nüüd proovisime. Kui seal leheküljel näitas meie talu maadel 3G levi, siis nädalane test pulgaga maal tõestas praktiliselt sama olukorda, mis EMT-ga: ainult kindlas kohas õues levib (pigem vaevaliselt), toas mitte. Üks jama mõlemaga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: