Katus tantsib

Väike fototõestus sellest, mida teeb esimene talv ja kevad haavalaastust katusega. Kuna meid hoiatati, et tants läheb lahti, siis ma pole vaevunud eriti sellepärast muretsema. Tantsigu siis : ) Ja pöörasemad poosid on pildistatud kõik lõunaküljelt, põhjapool on vaoshoidlikum.

Ja ilusasti halliks tõmbub ka juba!

6 Comments

  1. On see siis tõesti okei, et laast nõnda möllab? Meil on ka selline (või ek hullemgi) pilt katusel ja mine olen küll jõudnud juba muretseda. Mis siis edasi saab – tõmbab tagasi, pudeneb alla, …?

    1. Laastulööjad kinnitasid, et kuni kolm aastat võib möllata, aga siis pidavat maha rahunema. Pudenemisest ei maininud nad midagi…. Ma usun, et tükke ei tohiks kusagilt lendama hakata, aga me sellepärast ei töödelnud ka katust praegu millegagi, et ootame kolm aastat ära ja siis vaatame, kas käime tõrvaõliga üle.

      1. Kui loogiliselt vaadata, siis laast on ju naelaga kinni, liikuda ta ei saa. Ja möllab ainult pealmine kiht, mis päikest saab… kaks alumist on ju stabiilsed ning peavad vett, kuid kuna otsest päikesevalgust saab ainult pealmine, siis tema ka vingerdab.

  2. Noorpõlves sai ka meie ja mõnelegi teisele kohatu majale laastukatus löödud, aga mitte ei mäleta, et niisuguseid ülespöördeid oleks olnud. igatahes probleeme ei olnud.

  3. Tere Mati, tore sinust jälle kuulda!
    Ma hakkasin mõtlema, et kas te vanasti ikka kindlasti lõite haavalaastust katuseid, võib-olla tegite pilpast? See ei peaks niimoodi mängima ja käitub teistmoodi. Sarapiku vana katus tundus olevat hoopski kimm ning see samuti on olemuselt hoopis teine ja ei tantsi niimoodi…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s