Elu aidas

Et oleks dokumenteeritud meie eluolu 2010 aasta suvel…. elu aidas. Ait on iseenesest väga tänuväärne ja heas seisukorras, tunduvalt paremas kui maja. Kolmeosalise aida esimene, kõige suurem ruum on maast laeni täis kõikvõimalikku ja võimatut kola. See vääriks lausa eraldi postitust, kui palju kola me oleme siit juba ära viinud ja kui palju ootab viimist ja miks üldse inimesed koguvad kõike “mida kunagi võib vaja minna”. Keskmine ruum on vahelik, millele hiljem uksed ette pandud. Ka sealt leiab kola, aga lisaks sellele ka improviseeritud köögi.

Aida kambris on ainus puhas tuba, kuhu kõik vidinad ja mööbel kokku tassitud ning seatud olemiseks. Järgmine nädal elab seal näiteks pottsepp. Meie ise magame endiselt rehemaja tagumises otsas väikeses toas, aga kõik elu käib hommikust-õhtuni aidas ja õues.

4 Comments

  1. sattusin teie ajaraamatule midagi sootuks muud netiavarusteś otsides, ja unustasingi end jälgima teie tegemisi-toimetusi. soovin siiralt palju aega, jaksu ja tahtmist edasi tegutsemiseks. üks juhuslik uitaja

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s